Cena Bitcoinów spada do 11200 dolarów, zderzenie do 9700 dolarów z przodu?

Linia cenowa Bitcoinów spadła 11 sierpnia i spadła w kierunku znaku $11200 i uzupełniła wzór wiszącego mężczyzny. Oczekuje się, że w kryptokurcie cena spadnie następnie do góry.

1-dniowa analiza cen Bitcoinów
Wykres cen Bitcoinów 1 – 11 sierpnia

Wykres cen Bitcoinów według Trading View

RelatedPosts
Fundusz Bitcoin Beirut założony w celu pomocy ofiarom eksplozji
Skokowy wzrost handlu Bitcoin Evolution w Brazylii i Argentynie
Cena Bitcoin’a w końcu wynosi $12,000 i jest gotowy do następnego rajdu byków.
Czy nadmuchiwanie w USA może wypchnąć trójkąt byczy 15 tys. dolarów BTC?

Blisko 21:00 GMT, Bitcoin spadł do najniższej dziennej stawki $11143.73. W czasie pisania, cena BTC wynosiła 11369,36 dolarów.

Czy cena Bitcoin’a zanotuje kraksę?
Analityk Trading View Alan Masters uważa, że cena BTC wkrótce zauważy krach.

Wykres cen Bitcoin’a 2 – 11 sierpnia

Analityk podkreślił, że para BTCUSD zaczęła poruszać się poniżej 10-dniowej wykładniczej średniej kroczącej (EMA), podczas gdy wskaźnik techniczny “Moving Average Convergence Divergence” (MACD) ma byczy krzyż.

Wskaźnik względnej siły (Relative Strength Index – RSI) również wydaje się mieć tendencję wzrostową, a teraz, zgodnie z powyższą koncepcją, cena BTC zacznie poruszać się niżej. Zgodnie z tym wykresem, cena kryptokurwaluty spadnie w kierunku znaku $9700, jeśli ta idea wejdzie w życie.

BTC obserwuje wzór wiszącego człowieka
Analityk Trading View Alexandar Harford narysował rosnący kanał handlu równoległego dla pary BTCUSD na swoim 4-godzinnym wykresie, podczas gdy analityk zasugerował, że kryptokur waluta wkrótce pęknie poniżej kanału handlowego.

Wykres cen Bitcoin 3 – 11 sierpnia

Analityk oczekiwał wzoru na wiszącego mężczyznę, który jest wzorem niedźwiedzim, składającym się z jednego świecznika, który ma długi dolny knot, i małego górnego knota. Analityk wyjaśnił, że 50-dniowa średnia krocząca (50MA) była wsparciem dla BTC już od miesiąca, a wykładnicza średnia krocząca również miała zostać przechwycona, co oznacza, że cena BTC miała spowodować wycofanie się i spadek poniżej kanału handlowego.

11 sierpnia pojawił się pomysł na krypto walutę, gdzie cena BTC spadła do poziomu 11200 dolarów po zaobserwowaniu cofnięcia się i modelu “wiszącego człowieka”.